Багато людей цікавиться: а як збирається секонд-хенд?


Насамперед, це - контейнерний збір. Тобто на вулиці стоять контейнери, в яких будь-який британець може залишити речі, що вже не використовує. В чому ж причина? В основному це речі, які вийшли з моди або просто набридли своїм власникам. Багато з них все ще мають цінник або нову бірку.

Шкільний збір. А чи знали ви, що в британських школах часто проводять збір одягу? Там проводяться цілі змагання, тож дуже багато контейнерів вживаного одягу наповнюються поруч із шкільними подвір'ями.

А ще існує домашній збір. Раз на місяць представники певної компанії особисто запрошують здати речі, якими британці вже не користуються. І, звісно, запрошення поштою від різних благодійних організацій теж дають свої плоди.

 

 

 


Компанія British Second обрала для себе наступний шлях співпраці - схему С4С, або Cash4Clothes, так-звана "магазинна збірка". Це означає, що перед купівлею Британські компанії-партнери здійснюють ретельну перевірку товару на цілісність та якість. Як наслідок, ймовірність бракованого товару зведено до мінімуму. Йдеться про одяг, взуття, сумки, ремені, головні убори, ювелірні вироби тощо. Зазвичай товар включає багато нового одягу з етикетками.
Саме якість стала визначальним критерієм у виборі British Second методу збору С4С.
Ми відповідально ставимося до підбору партнерів у Великобританії, тому ми впевнені в якості нашого одягу.

Adidas NIKE Puma client

За останній час популярність секонд-хендів зросла. Зважаючи на те, що вживані брендові речі, які виглядають, наче щойно з магазину, зараз по кишені кожному, цей успіх є більш ніж виправданим.


Вживаний одяг може бути якісним.
British Second