Чоловічі аксесуари. Чим доповнити образ?

Чоловіки не менше жінок люблять прикрашати себе оригінальними і стильними аксесуарами, доповнюючи образ, висловлюючи власні вподобання і смаки, поєднуючи практичність і простоту. Найбільш затребуваний з таких аксесуарів – ремінь. Вони можуть бути офіційними і повсякденними. Перші носяться виключно з діловими костюмами, коли другі відрізняються матеріалами, фактурами, кольорами та товщиною.

Типовий аксесуар для холодної пори року – рукавички. Краще, щоб їх колір збігався з кольором взуття. На зиму підійдуть шкіряні рукавички з вовняною або кашеміровою підкладкою. Трендове рішення – кольорова шкіра. Зростає також популярність вовняних рукавичок з різноманітними орнаментами або візерунками. З року в рік особливо актуальні різдвяні мотиви. Окрема категорія – рукавички без пальців, популярні серед молоді.

Влітку не обійтися без сонцезахисних окулярів. Вони корисні, практичні та являють собою самостійну деталь іміджу власника. Окуляри відрізняються формою оправи, типом лінзи, квітами, матеріалами та іншими нюансами. Вони підбираються під форму обличчя та конкретний образ або ситуацію.

Чоловічі аксесуари для ділового костюму

Аксесуари для ділового костюма обов'язково повинні бути якісними, акуратними і лаконічними. До них відносяться:

  • Запонки. Форма і матеріали – елегантні і стримані. Запонки – оригінальний акцент, який ніколи не виходить з моди. Вони носяться на сорочках з подвійною манжетою або на білих сорочках до вечірніх костюмів без подвійних манжет, але й без ґудзиків.

  • Годинники. Ключовий елемент, показник престижу і статусу власника. Зазвичай це традиційні механічні годинники на шкіряному ремінці.

  • Шпилька для краватки. Акуратна і ненав'язлива. Краще уникати зайвого блиску і декору. Основне призначення – функціональне, а потім вже декоративне.

  • Авторучка. Такий же важливий аксесуар, як і годинник. Витончені і дорогі ручки здатні повністю розкрити соціальне становище людини.

  • Гаманець. Повинен поєднуватися з портфелем. Зазвичай це вишукані шкіряні моделі чорного, коричневого, шоколадного, сірого, темно-зеленого кольору, кольору коньяку або кави з молоком, бордо.

  • Брючний ремінь. Краще, щоб він поєднувався з годинником: матеріалом – з ремінцем, а пряжкою – з циферблатом.

  • Тримач для документів. Строгий і лаконічний, він набагато компактніший і практичніший за чоловічу сумку.

  • Краватка. Стильний аксесуар, що дозволяє проявити свою індивідуальність і відчуття стилю. Завдання краватки – створення завершеного образу.

Основні правила при виборі аксесуарів

Існує кілька простих рекомендацій для безпрограшного вибору будь-яких аксесуарів. Перша з них – не зловживати. Аксесуарів не повинно бути занадто багато і всі вони повинні бути витримані в єдиному стилі, створюючи цілісний та гармонійний образ.

Важливо враховувати і тип фігури. Власникам високого зросту, кремезної статури і рис обличчя підійдуть масивні деталі, і навпаки. Необхідно правильно поєднувати між собою кольори та фактури. Також аксесуари повинні бути доречними і відповідати сезону або погоді. Нарешті, аксесуари не повинні виглядати дешево та неохайно.

У нас можна підібрати елегантні та якісні чоловічі аксесуари на будь-який смак. В асортименті "British Second" – стильні і модні речі, придбати які можна на вигідних умовах!

comments powered by HyperComments
British Second in Ukraine

Якісна сортовка

Отримати знижку!


Закрити