Види жіночих сумок за формою

Якщо першопричина появи сумок була виключно функціональною, то поступово вони стали стильним та яскравим аксесуаром, вибір якого вимагає особливої ​​уваги. Один з основних критеріїв – форма. Існує кілька поширених моделей, які варто відзначити окремо:
 

  • Хобо. Форма нагадує півмісяць. Замок найчастіше один. Ручка – середньої довжини. Корпус – м'який. Містка сумка добре підходить для повсякденного носіння.

  • Тоут. Велика містка сумка з відкритим верхом і двома ручками. Застібка відсутня. Це одна з найбільших моделей для повсякденного використання.

  • Клатч. Маленький і стильний вечірній варіант для урочистих заходів або інших подій. Виготовляється переважно з тканини. Місткість – мінімальна.

  • Envelope bag. Різновид клатча з трикутним клапаном. Нагадує і відкривається як конверт.

  • Багет. Формою нагадує однойменний хлібний батон: витягнутий і округлий. Застібка – збоку або згори. Ручка – коротка.

  • Мессенджер. Поштарські сумка на ремені, що спочатку використовувалася для розвезення листів. Застібки спереду забезпечують зручність відкривання. Особливість – довгий ремінь.

  • Satchel bag. Нагадує сучасну версію шкільного ранця. Зручний робочий варіант для перевезення документів і паперів. Особливість – характерні застібки, як у ранця, і ремінь через плече.

  • Бакет. Формою нагадує мішок, перетягнутий шкіряним шнуром.

  • Saddle bag. Сумка, що нагадує за формою сідло. Особливість – характерний нахлест спереду.

  • Duffel bag. Прямокутна багажна сумка з короткими ручками і довгим ременем. Підходить для нетривалих подорожей.

Це далеко не весь перелік моделей, адже дизайнери пропонують все більше нових варіантів.

Інші різновиди жіночих сумок

Види жіночих сумок за формою

Залежно від загального силуету, жіночі сумки можуть бути квадратними і прямокутними, круглими і напівкруглими, трикутними і трапецієподібними. Також зустрічаються інші незвичайні форми, що найчастіше представляють собою нестандартні дизайнерські рішення для особливих випадків.

За способом закривання сумки можуть бути без клапана (з блискавкою або магнітом), з верхнім клапаном, зі стягнутим верхом або з рамковим замком. Вони носяться під пахвою, на зап'ясті, в руці, біля ліктя або на плечі. Залежно від матеріалу, класифікують м'які, тверді й напівтверді сумки.

Як обрати сумку?

Основний критерій вибору правильної сумки – її призначення. Для роботи добре підійдуть практичні і місткі моделі, які підходять для зберігання документів, щоденників, книг, косметичок, обідів та інших повсякденних дрібниць. Дизайн та забарвлення – нейтральні та лаконічні. Зручний варіант – шкіряний портфель.

На кожен день підійдуть сумки середнього розміру з великою кількістю відділень і кишень. У господарстві сьогодні популярні еко-сумки, з якими зручно ходити за покупками. Пляжні моделі – це яскраві та оригінальні аксесуари. Практичний тренд – прозорі вологонепроникні матеріали. Вечірня сумка – в першу чергу витончений аксесуар, який повинен гармоніювати з рештою образу.

Різноманітність форм, моделей і варіантів дозволяє легко підібрати ідеальну сумку під різні потреби. Всі любителі сучасних модних тенденцій, високої якості і великого асортименту обов'язково оцінять наші пропозиції. "British Second" – це стильні та актуальні речі секонд хенд у м.Львів!

comments powered by HyperComments
British Second in Ukraine

Якісна сортовка

Отримати знижку!


Закрити