Чоловічі краватки. Види вузлів

Складно уявити офіційний або діловий чоловічий образ, що не доповнений стильною краваткою. Один з основних аксесуарів має багату історію, роками незмінно супроводжуючи чоловічі костюми, будь то широка строката краватка або витончена шовкова стрічка.

Існує безліч способів красиво і акуратно зав'язати краватку. Зовсім не обов'язково знати їх всі, адже на практиці зазвичай вистачає декількох основних варіантів. Злегка асиметричний простий вузол – відмінне повсякденне рішення, що поєднує елегантність і легку недбалість. Він добре виглядає на високих чоловіках і підходить для товстих краваток.

Великий і симетричний вінздор або напіввінздор підходять для широких комірців і допоможуть скоротити довжину краватки. Об'ємний трикутний вінздор – відмінний вибір для офіційно-ділових зустрічей. Напіввінздор підходить для вузьких, шовкових і щільних широких краваток.

Четвертний вузол – найпростіший і універсальний варіант. Подвійний – компактний вузол для довгих краваток з м'якої тканини і для сорочок з довгим комірцем. Ще один компактний симетричний вузол – елегантний шелбі або Пратт, підходящий для коротких краваток і сорочок з вузьким комірцем.

Оригінальні види вузлів

Крім традиційних поширених вузлів зустрічаються й інші варіанти. Ось лише деякі з них:

 • Принц Альберт. Компактний вузол для широких краваток з легких тканин.

 • Святий Ендрю. Зав'язується хрест-навхрест і підходить для однотонних вовняних краваток і широких комірів.

 • Гранчестер. Складний великий вузол для довгих краваток. Підходить невисоким чоловікам. Зав'язується в дев'ять кроків.

 • Ориенталь або азіатський вузол. Невеликий і простий вузол на східний мотив. Добре підходить для важких об'ємних краваток. При своїй простоті вимагає досвіду.

 • Вузол Ніки. Один зі складних, але елегантних вузлів для довгих краваток середньої щільності. Вузький перевернутий трикутник добре виглядає з краватками з малюнком.

 • Платтсбург. Широкий асиметричний вузол у вигляді перевернутого конуса. Може освіжити стару краватку, вдихнувши в неї нове життя.

 • Кельвін. Ускладнений східний вузол. Щільний і симетричний, він вважається виворітним. Краватка зав'язується швом назовні.

 • Бальтус. Великий, широкий і конусоподібний вузол, придуманий швейцарським художником. Гармонійно виглядає на легких і тонких тканинах.

 • Ганновер. Великий симетричний трикутний вузол для комірців з широким вирізом.

 • Елдрідж. Один з найскладніших і найефектніших вузлів, який зав'язується в п'ятнадцять кроків. Робочий кінець – вузький.

 • Трініті. Оригінальний сучасний вузол асиметричної і нестандартної форми.

Як зав’язувати чоловічі краватки?

Правильно зав'язана краватка не повинна неохайно висіти. Вона злегка видається вперед, досягти чого можна, поступово затягуючи вузол перпендикулярно комірця. Улоговинка, утворена при створенні вузла, додає об'єм, закріплює вузол, не дозволяє йому сповзати і деформуватися. Зробити її рівніше можна вручну під час зав'язування. Важливо з першого разу правильно скласти тканину, щоб в подальшому краватка сама приймала потрібну форму.

А всі бажаючі урізноманітнити гардероб модними, якісними і стильними речами обов'язково повинні оцінити наш асортимент! Вигідні ціни на секонд хенд у м. Львів у "British Second".

comments powered by HyperComments
British Second in Ukraine

Якісна сортовка

Отримати знижку!


Закрити