Що таке Cash4Clothes?

Сьогодні популярність секонд хендів та стоків стрімко зростає. Їх наявність дозволяє любителям моди і якісних речей обзаводиться брендовим одягом, взуттям та аксесуарами за вигідними цінами. У нашому асортименті можна знайти безліч всесвітньо відомих марок, продукція яких в іншому випадку обійшлася б значно дорожче.

Є кілька різних принципів поповнення асортименту секонд хендів та стоків. Хоча системи класифікації можуть варіюватися, можна відзначити декілька основних методів.

В першу чергу речі можуть бути сортовані або несортовані. У першому випадку вироби проходять обов'язковий відбір за різними критеріями, встановленими постачальником або покупцем. У другому – це продукція, яка пройшла тільки спеціальну обробку, без попереднього відбору.

Метод Cash4Clothes інакше називається магазинним збором. Він передбачає ретельну перевірку товару перед закупівлею у партнерів. Тільки так можна гарантувати стабільну якість продукції, позбавляючи покупців від необхідності по сантиметру вивчати кожен предмет на наявність дефектів чи браку. Саме якість – визначальний принцип технології Cash4Clothes.

Переваги системи Cash4Clothes

Наша компанія «British Second» працює за популярною сьогодні технологією Cash4Clothes. Такий підхід забезпечує цілий ряд переваг:

  • Якість. Всі речі перевіряються на цілісність, якість і загальний стан. Імовірність браку – незначна. Зазвичай в асортименті – безліч нового одягу з бирками та етикетками.

  • Перегляд речей перед покупкою. Дозволяє наочно переконатися в якості і презентабельному зовнішньому вигляді продукції.

  • Різноманітність. У нас в наявності – багатий вибір брендів, фасонів, моделей, розмірів і кольорів одягу та взуття на будь-який смак.

  • Доступні ціни. Технологія Cash4Clothes дозволяє гарантувати мінімальну вартість речей при максимальній якості.

  • Відсутність посередників. Це дозволяє скоротити терміни доставки, дотримуватися доступних цін та досягти максимальної ефективності.

  • Регулярні поставки. Постійне оновлення асортименту – можливість для модників завжди залишатися в тренді.

  • Знижки. Наша компанія «British Second» надає постійним клієнтам гнучку дисконтну систему.

Придбання речей за методом Cash4Clothes стає все популярнішим та активно поширюється по всьому світу. Сьогодні це один з найвигідніших варіантів для постачальників, магазинів та покупців водночас.

Якість речей

При роботі з сортованими речами, яку передбачає метод Cash4Clothes, всі вироби можна класифікувати за якістю. Перша категорія – це люкс і екстра, куди входять нові брендові речі з бирками і цінниками.

Перший сорт – це продукція без дефектів та слідів зносу. В основному, це сучасний та модний одяг без браку. Другий сорт – речі з невеликими ушкодженнями, дефектами або незначними слідами зносу. Сюди ж потрапляють немодні та неактуальні речі. До третього сорту відносяться зношені вироби або невиправний брак, що зазвичай не виставляється на продаж.

«British Second» – це широкий асортимент секонд хенду у м. Львів, виключно якісних і перевірених речей, представлених за вигідними цінами. Ми пропонуємо британський одяг відомих марок, зручне і практичне взуття на різні сезони, стокові речі з минулих колекцій з мінімальною вартістю та великий вибір іншої продукції.

 

comments powered by HyperComments