Види кросівок, адже це має значення

Кросівки – популярна спортивне та повсякденне взуття, представлене в безлічі різних моделей і варіацій. Вперше бум на прогумовані речі почався в середині 19 століття, з відкриттям каучуку і принципу вулканізації.

У 1895-му році було вперше створене спеціальне бігове взуття з невеликими шипами, винахід якого дав поштовх до створення компанії, пізніше відомої як Reebok. Індивідуальний пошив поступово перейшов в масове виробництво. Вже у 1907-му році були випущені перші кросівки для баскетболістів, а в 1920-их з'явилися різноманітні моделі для різних видів спорту.

Сьогодні популярні також повсякденні вуличні кросівки. Їх відрізняє низька підошва, мінімум спеціалізованих технологій, різноманітність зовнішнього вигляду і доступна ціна. Багато брендів розробляють окремі повсякденні колекції для міста, роблячи акцент на оформленні та декорі.

Поширені спрощені стилізації під конкретні спортивні моделі. Вони повторюють їх зовнішнім виглядом, але відрізняються більш простою конструкцією і відсутністю складних специфічних рішень, завдяки чому істотно знижується собівартість. Такі кросівки – знахідка для модників.

Ще один різновид – кросівки для туризму та подорожей. Для таких потреб краще віддати перевагу міцним моделям з дихаючих матеріалів, з трековою зносостійкою підошвою і п'ятковим стабілізатором для фіксації. Можливе використання водовідштовхувальних, ударопоглинаючих та самоочисних технологій.

Спортивні кросівки

Спортивні кросівки – основний різновид сучасного спортивного взуття. Вони класифікуються залежно від призначення:

  • Бігові. Гнучкі і стабілізуючі, вони приймають форму стопи, забезпечують відмінну амортизацію і пом'якшують удар. Такі кросівки максимально легкі. Часто використовується повітряна подушка під стопою.

  • Футбольні. Зазвичай це бутси з шипами, кількість яких визначається жорсткістю покриття. Для тренувань в залі можна обійтися нешипованою підошвою. Важливі вимоги – широкий ніс і система підтримки, що запобігає розтягненню щиколотки.

  • Баскетбольні. Вони масивніші, з товстої гнучкою підошвою. Найчастіше – високі, що закривають кісточку. За рахунок великої кількості стрибків необхідна якісна амортизація та підошва з високими пружними властивостями.

  • Тенісні. Вимагають пружної підошви. Зигзагоподібний протектор зменшує ковзання по корту. Захисні вставки не дозволяють передній чи бічній частині швидко протиратися при падіннях.

  • Скейтерські. Зносостійкі і комфортні, вони повинні забезпечувати хороше зчеплення з дошкою. Підошва може бути виготовлена ​​з різних частин і навіть різних матеріалів. Від ударів захищає великий і м'який язичок.

Для степ-аеробіки відмінно підійдуть високі кросівки, які добре фіксують щиколотку, щоб уникнути травми гомілковостопних суглобів. Для спортивної ходьби досить м'якого верху і жорсткої підошви. Універсальні кросівки з хорошою фіксацією та повітряною подушкою підійдуть для звичайних занять фізкультурою і для повсякденного використання.

А придбати дійсно якісні та надійні речі, включаючи кросівки чи інше взуття, можна в секонд хенд у м. Львів! «British Second» – це поєднання великого асортименту, високої якості, доступних цін, приємних знижок і вигідних умов!

comments powered by HyperComments
British Second in Ukraine

Якісна сортовка

Отримати знижку!


Закрити