Стильний аксесуар – окуляри

Важко назвати ще якийсь аксесуар, що так кардинально би впливав на зовнішність, як окуляри. За допомогою гарно підібраних окулярів можна закцентувати увагу на перевагах обличчя та сховати його недоліки, підкреслити власну індивідуальність і проявити вишуканий смак. При потребі, окуляри допоможуть навіть заявити про особисту життєву позицію. Цей аксесуар в певних випадках виражає стриманість або ж навпаки додає в образ легкості, демонструє бурхливість натури чи допомагає підкреслити її скромність і доброзичливість. Обираючи окуляри в магазині, просто необхідно враховувати всі ці фактори.

Конструкція, матеріал, форма

За конструкцією оправи поділяють на обідкові (тобто, з повним окуляром), напівобідкові та безобідкові. Їх виготовляють з пластику або металу. За формою самого окуляра розрізняють  округлі окуляри, овальні, квадратні, прямокутні, окуляри-«половинки», «метелики», «лисички» чи «крапельки». При покупці, в першу чергу, необхідно враховувати міцність та зручність оправи. В жодному разі вона не має тиснути. Також важливо, аби оправа забезпечувала правильне розміщення окулярних лінз перед очима.

І, звісно, такий аксесуар як окуляри повинен подобатися та личити його власнику.

Як підібрати окуляри, які личитимуть до форми обличчя?

Загалом розрізняють приблизно п’ять типів обличчя за формою. Спробуємо розібратися, що кому личитиме.

Овал. Довжина такого обличчя трохи більша, ніж його ширина. Візуально нагадує куряче яйце дороги ногами. Такий тип обличчя вважається найбільш вигідним, оскільки йому підходять майже всі види окулярів.  Однак все ж таки бажано звернути увагу, аби верхня лінія брів збігалася з верхньою лінією оправи.   Ідеальними будуть окуляри-метелики, окуляри з круглими, овальними чи прямокутними оправами, «авіатори». Не варто обирати надто масивні окуляри

Круг. Довжина і ширина такого обличчя майже одинакові. Лінії плавні і м’які. Людям з цим типом обличчя варто обирати окуляри, які б візуально видовжували його форму, наближали до овальної. Підходять окуляри з прямими лініями і гострими кутами (прямокутник, трикутник, квадрат).  Не личить дуже вузька  оправа, широка перемичка чи надто низько розташовані дужки. Також не варто купувати окуляри круглої форми.

Серце. Обличчя звужується від чола до підборіддя. Лінії м’які та плавні. Цьому «романтичному» типові варто віддати перевагу заокругленим окулярам з низькою посадкою або ж окулярам-метеликам. Треба стежити, аби ширина окулярів була меншою за ширину чола. Не пасують надто громіздкі оправи.

Квадрат. Довжина і ширина такого обличчя майже однакові, як і в круга, однак лінії більш різкі. В цьому випадку гарно виглядають круглі великі окуляри або окуляри-авіатори з яскравими оправами. Вони візуально пом’якшують лінії обличчя.  Не личать прямокутні та квадратні окуляри.

Прямокутник. Різка форма, довжина обличчя більша, ніж ширина. Людям з цією формою рекомендують обирати окуляри з великими круглими оправами або все ті ж «авіатори», що й для квадратної форми.  Не підходять надто маленькі і вузькі оправи. Якщо у вас вже є стильні окуляри, час підібрати гардероб - секонд хенд у Львові до ваших послуг.

comments powered by HyperComments
British Second in Ukraine

Якісна сортовка

Отримати знижку!


Закрити