Ben Sherman – класичний британський чоловічий одяг

Ben Sherman – один з найвідоміших британських брендів класичного чоловічого одягу, включаючи штани, сорочки і черевики. Заснована компанія в 1963-му році емігрантом Артуром Бенджаміном Шугарменом, пізніше змінив прізвище на Шерман. Згодом після одруження він переїжджає в Брайтон, де облаштовує власну фабрику з виробництва сорочок. Так і починається історія бренду Ben Sherman.

Основна концепція – відмова від нудного, буденного та набридливого, пошуки нових та різноманітних рішень, зміна не тільки гардероба, але і способу мислення. Одяг Ben Sherman – це химерна суміш традиційної класики зі свіжістю і новизною.

Бен Шерман та його виробництво

Бен Шерман – людина, яка стала легендою в своїй сфері. Все життя він постійно знаходився в пошуках чогось нового та незвичайного, радісно зустрічаючи будь-які зміни. Він ніколи не любив буденність, так що вважав найкращими речі, які раніше здавалися недоречними чи недоступними. Саме таке поєднання творчої душі та ділової хватки дозволило йому створити дійсно унікальний бренд.

Одна з особливостей його сорочок – гудзики на комірі і петля на спині. Але основна фішка – унікальний стиль, бездоганний вибір тканин, незвичайні кольори і сміливі візерунки. Ці характерні риси збереглися по сьогоднішній день. Завдяки колосальному успіху, Бен зі своєю компанією перебирається в Лондон вже в 1968-му році. Поступово Ben Sherman стає одним з найголовніших виробників чоловічого одягу.

У найближчі роки він відкриває нові шоуруми і магазини. Постійно зростаючий ринок вимагав розширення меж. Одяг Ben Sherman почав продаватися в Північній Ірландії, а згодом вийшов далеко за межі Великобританії.

У 70-х активно зростала кількість фабрик і торгових площ. Сам Бен Шерман відправляється в Австралію за натхненням. Його одяг носять відомі музиканти, актори та зірки по всьому світу. На той момент бренд займав четверте місце серед найбільших англійських компаній з виробництва чоловічого повсякденного одягу.

Концепція бренду

Спочатку Бен Шерман почав робити звичайні сорочки для людей, але вже незабаром творча жилка переважила, і він почав розробляти власні дизайнерські речі. Саме в 1963-му році світ побачила перша фірмова сорочка Ben Sherman.

Фірмовий одяг отримав колосальний успіх, пропонуючи всій Англії щось принципово нове і небачене раніше. У той же час мода і молодіжна культура активно розвивалися. Молоде покоління використовувало одяг як особливий знак, щоб показати свою приналежність до того чи іншого руху та субкультури.

Потім з'явилися «модерністи» або «моди», молодь, яка полюбляла різкий і гострий італійський стиль. Вони захоплювалися сорочками Ben Sherman через їх унікальність, якість і бездоганний стиль.

Здавалося, що сорочки Бена Шермана стали революцією в світі моди. А разом з глобальними змінами на музичній сцені і в сфері мистецтва в цілому, все це перетворилося на справжню культурну революцію 60-х. Експерименти з кольорами і матеріалами, які почав Бен Шерман, стали фірмовою фішкою бренду, завдяки чому його одяг впізнається цінителями з першого погляду.

У нас в «British Second» можна придбати модні, красиві і якісні речі секонд хенд на будь-який смак. Великий і різноманітний асортимент поєднується з доступними цінами і приємними знижками.

comments powered by HyperComments
British Second in Ukraine

Якісна сортовка

Отримати знижку!


Закрити