Відомі та популярні британські бренди одягу

Довгий час Британію складно було назвати законодавцем моди, адже місцеві дизайнери і виробники орієнтувалися на тенденції французів, італійців та іспанців. Але поступово британські бренди розвивалися, удосконалювалися і покращували якість продукції, чому значною мірою сприяла специфіка місцевого менталітету.

Сьогодні Британія – це класика, простота, вишуканість і практичність. Стриманість і скромність поєднуються з оригінальністю і витонченістю. Фірмовий англійський стиль вперше приписується королеві Вікторії, наслідуючи яку аристократія поступово відходила від розкоші і помпезності.

Британські бренди – це практичність і комфорт. Особливе місце займають аксесуари і окремі деталі образу: шаль, краватка, рукавички. Саме вони надають образу характерну англійську стриманість і елегантність. Традиційний класичний стиль впевнено вийшов на світовий ринок і почав диктувати власні тенденції.

Самобутність британського одягу

Різноманітність британських брендів обумовлено всесвітньо відомими виробниками вовняних і напіввовняних тканин. Серед таких компаній – Fox Brothers, що спеціалізується на виробництві матеріалів для верхнього одягу. У підприємства існує свій бренд, в колекції якого також входять сумки, краватки та інші аксесуари.

Своїм кашеміром відома шотландська фабрика Johnstons of Elgin, з якою співпрацюють світові законодавці мод. Спеціалізація John Smedley – вишукана мериносова шерсть.

Відомі імена та назви

Одне з найвідоміших імен Британії – Alexander McQueen. Модний дім спеціалізується на люкс-сегменті і виробництві стильного, сучасного і оригінального одягу, аксесуарів, взуття. Особливість бренду – характерний, впізнаваний стиль.

Широко відомий і популярний Topshop довгий час займався чоловічим одягом. Зараз в фірмових магазинах можна знайти молодіжні речі на будь-який смак. Вони приємно радують поєднанням модних тенденцій і демократичністю цін.

Характерна фішка Burberry – традиційна клітина. Бренд спеціалізується одночасно на трьох напрямках: люкс-категорії одягу і аксесуарів, сучасній лаконічній і стильній класиці і на сміливих молодіжних речах.

Ще одне знамените британське ім'я – Paul Smith, особливість якого в розмаїтті асортименту чоловічих костюмів, жіночого та дитячого одягу, взуття, білизни, аксесуарів і парфумів.

На класичному чоловічому одязі також спеціалізується Burton. Стиль фірмових речей – виключно англійська класика, хоча зустрічаються і більш сучасні колекції.

Виробництвом жіночих речей займається Eley Kishimoto. Бренд орієнтований на стильних і неординарних дівчат та молодих жінок, а в асортименті продукції – сумки, сонцезахисні окуляри, аксесуари та ювелірні прикраси.

Характерний англійський повсякденний стиль – це Ben Sherman. Оригінальний крій поєднується з високою якістю тканин і матеріалів, а також з кропітким ставленням до створення унікальних деталей. Саме елементи цього бренду нерідко ставали початком нового напрямку вуличної моди.

Сучасні модники і любителі брендових речей в поєднанні з британською якістю обов'язково повинні оцінити різноманітність нашого асортименту. Якісний секонд хенд з Британії можна купити оптом.

comments powered by HyperComments
British Second in Ukraine

Якісна сортовка

Отримати знижку!


Закрити