Чому британський одяг це завжди якісно!

Британія славиться своїми традиціями і звичаями. Консерватизм, відповідальність, педантичність і уважність до дрібниць – секрет якості місцевих брендів. Актуальні тенденції формувалися і складалися століттями. Місцева мода пройшла довгий шлях від запозичень до створення власного неповторного англійського стилю, який впізають у всьому світі.

Перші марки, які поступово призвели до народження британської класики, почали формуватися ще з середини 18-го століття. Англійці все далі відходили від розкоші і помпезності на користь елегантності, вишуканості і витонченості. Тепер місцеві дизайнери впевнено диктують тенденції в діловій, класичній та вуличній моді.

Серед переваг британського одягу – практичність, зручність, вишуканість, строгість і функціональність. Це стримані кольори і традиційні фасони, які все частіше поєднуються з оригінальними аксесуарами і незвичайними деталями. Ще один секрет успіху – використання виключно якісних тканин і інших матеріалів, на виробництві яких спеціалізуються місцеві виробники.

Особливості британського стилю

Традиційний британський стиль – показник гарного смаку. Це ідеальний вибір для консервативних людей. Його особливості – строгість, простота, комфорт, добротність і надійність. Почуття міри характерно для всіх елементів: костюмів, спідниць, брюк, суконь, окремих форм, кольорів та оздоблення. Англійський стиль – це краса і гармонія, які витончено підкреслюють елегантні манери.

Незважаючи на різноманітність сучасних тенденцій, існує кілька характерних особливостей, властивих британському стилю. Силуети – або традиційні прямі і напівприталені чи нестандартні і асиметричні. Оригінального зовнішнього вигляду вдається досягти за рахунок гри фактур, кольорів і фурнітури. Кількість обробки – мінімальна.

Британському одягу не властива надмірна відвертість. Це мінімум вирізів і розрізів, невелике декольте, закриті фасони. Поширена довжина спідниці – міді, хоча популярні і моделі по щиколотку, що нагадують чоловічі штани. Характерна фішка – строгі жакети з незвичайними, складними формами, фактурами і швами. Особлива увага приділяється аксесуарам. Це капелюшки, сумки, прикраси, рукавички, невеликі й акуратні ювелірні вироби.

Переваги британського одягу

Насамперед Британія асоціюється з традиціями і якістю. Стара добра Англія не може розчарувати любителів добротних речей, міцних і витончених натуральних тканин, незвичайного стилю, що поєднує класику і сучасні тренди.

У британському одязі може поєднуватися все, чому сприяє багатонаціональність країни, креативність брендів і бажання дизайнерів додати фарб в повсякденні будні. Саме індивідуалізм – одна з основних переваг місцевих речей. Легка зневага до одягу забезпечує поєднання практичності, простоти, відсутність стереотипів і однотипних тенденцій.

Лондон давно і заслужено відноситься до законодавців вуличної моди. Вікові традиції гармонійно поєднуються з божевільними новаторськими ідеями. Взаємодія стилів і епох дозволяє досягти незвичайного, оригінального результату, який так люблять екстравагантні модники з усього світу. Придбати якісні та стильні речі британських брендів допоможе ми, компанія "British Second".

comments powered by HyperComments