Стоковий одяг. Популярність зростає з кожним роком

Стокова торгівля активно розвивається і процвітає в усьому світі вже роками. Вперше такі магазини стали користуватися попитом в кінці 90-их, коли середньостатистичне населення не мало можливості одягатися в дорогих мережах. Спеціалізація стоків – торгівля товарними залишками з великою знижкою. Вартість таких речей може бути нижчою від початкової більш ніж удвічі.

Непроданий товар – це даремно витрачені гроші для виробників і постачальників. Ще одна проблема – наявність квоти на продаж окремих марок в межах країни. Іноді бутики змушені реалізовувати неповні залишки розмірного ряду, а рідше – речі з неявним браком, на кшталт відірваної етикетки.

Сток – це нові і якісні речі, так що помилково вважати, що представлений одяг вже зношений і не має товарного вигляду. Більшість моделей зберігають всі етикетки та інші розпізнавальні знаки. Саме тому стокові магазини стали так популярні в США і Європі, а ринковий сегмент, який вони займають, тільки збільшується з роками.

Звідки береться стоковий одяг?

Існує три основних джерела надходження речей у магазини стокового одягу:

  • Склади виробників. Основна причина, по якій виробник віддає свою продукцію до стоків – перевиробництво при наявності надлишків матеріалів або відмова торгових мереж від викупу великої партії продукції.

  • Склади торгових мереж. Речі, що залишилися в магазинах після закінчення сезону, здаються на спеціальні склади і перепродаються стоковим компаніям, щоб застарілий одяг не займав приміщення.

  • Склади оптових постачальників. Дилери, які спеціалізуються на перепродажу, також іноді стикаються з проблемою своєчасної реалізації колекції. Якщо речі не були викуплені роздрібними мережами, вони перепродаються стоковим компаніям, щоб звільнити місце і ресурси для нових колекцій.

Роздрібні мережі не займаються розпродажем застарілого одягу, адже їм вигідніше своєчасно надавати покупцям нові сезонні колекції. Речами зі старих колекцій займаються саме стокові магазини, перепродуючи їх за більш вигідними і низькими цінами. Серед таких і ми, компаній – "British Second".

Що придбати у стоковому магазині?

Особливість стокових магазинів – можливість придбати в них все, що завгодно. Можна не боятися навіть покупки білизни або взуття, адже представлені речі виготовлені з якісних матеріалів під відомими брендами.

Одна з основних категорій – базовий одяг. Це майки, футболки, светри, джинси, плаття, штани та інші вироби, які випускаються виробниками до кожного сезону. Обсяги виробництва таких речей досить великі за рахунок їх універсальності і актуальності. Саме тому до кінця сезону часто залишаються значні запаси, які і реалізовуються в стоках.

Вигідно і практично можна купувати в стокових магазинах і дорогий верхній одяг. Якісні та стильні брендові речі зі знижкою можна придбати значно вигідніше, ніж в бутиках. У випадку з куртками, пальто і іншим верхнім одягом це особливо актуально, адже такі речі відрізняються високою вартістю і купуються не на один сезон.

Стоки – справжня знахідка для шанувальників брендів. Їх асортимент регулярно оновлюється, а серед усього розмаїття продукції легко знайти щось до душі. Наш брендовий стоковий одяг це вигідне капіталовкладення для всіх власників магазинів. 

comments powered by HyperComments