author

BritishSecond в цифрах - Дев’ять років успішної роботи та понад тисяча задоволених клієнтів

img

Завдяки нашій пристрасті до якісного секонд-хенду та прагненню задовольняти вишукані смаки наших клієнтів, BritishSecond існує успішно вже дев’ять років. Наша пригода в світі моди оптового секонд-хенду позначена вражаючими цифрами та досягненнями. 

Ось кілька ключових аспектів, які визначають BritishSecond в цифрах:

9 РОКІВ У СФЕРІ СЕКОНД-ХЕНДУ:

BritishSecond засновано в 2015 році, і за дев’ять років ми надали нашим клієнтам доступ до високоякісного секонд-хенду та сортовки, що визначається стильністю та якістю.

1000+ ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ:

Нам пишаємося тим, що ми не лише надаємо продукцію, але й створюємо задоволення для понад тисячі клієнтів, які знаходять в BritishSecond надійного партнера у світі секонд-хенду.

СОРТОВКА СЕКОНД - ЦЕ ЯКІСНИЙ ТОВАР:

Наші клієнти отримують перевагу сортовки секонд-хенду, що підкреслюється високою якістю та модністю. За ці дев’ять років ми продовжуємо підтримувати стандарти, які зробили BritishSecond синонімом надійності та елегантності.

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ ТОВАРІВ:

Наш асортимент охоплює різноманітність країн-постачальників, стилів та сезонів. Ми гордимося тим, що можемо задовольнити різні запитання та смаки наших клієнтів, надаючи широкий вибір товарів.

ЗАХОПЛЮЮЧІ ПЕРЕВАГИ ДЛЯ ОПТОВИКІВ:

BritishSecond - це надійний партнер для оптовиків. Ми пропонуємо доставку прямо до магазину в будь-яку точку України, гнучку систему замовлень та переваги співпраці, що робить нас першим вибором для бізнесу в сфері секонд-хенду.

Шість років успішної роботи - це лише початок нашого захоплюючого подорожі, яку ми поділилися з нашими клієнтами та оптовими партнерами. BritishSecond - це спільнота та досвід, якими ми пишаємося та які продовжуємо будувати разом із вами.

5 причин обрати British Second

Якщо ви коли-небудь задумувались займатись секонд хендом, то ось вам 5 простих причин, чому треба обрати British Second :
• ПРЯМИЙ ІМПОРТ З ЄВРОПИ (продаж винятково гуртом)
• ВІДСУТНІСТЬ ВЛАСНИХ МАГАЗИНІВ • ПОВНА ВІДСУТНІСТЬ ПЕРЕДПЛАТИ
• ПРИЄМНІ ЦІНИ І ВИСОКА ЯКІСТЬ
• 8 РОКІВ НА РИНКУ І ТИСЯЧІ ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

Звертайтесь, наші менеджери проконсультують вас з усіх питань :)

Детальніше про оригінал можна дізнатися на сторінці оригінал

Також нагадаємо - про сортовку можна дізнатися на сторінці сортовка

Шукайте більше за менші кошти!

Переглядайте секонд хенд фото та відео розпаковки ™British Second у Viber - це прямі постачальники товарів з 5 країн, сотні лотів щодня розміщуються в групу і ви чітко будете бачити, що купуєте по фото чи відео.

Приєднуйтесь до нашої групи в Telegram - тільки найкраще, щоб першими дізнатися про найновіші поступлення товару та акційні пропозиції: British Second - тільки найкраще.

Приєднуйтеся, щоб не пропустити саме свій лот!

Також нагадаємо за наш канал у Youtube

 

Читати далі

Найбільш читані статті

2

15 | 03 | 2024

BritishSecond: Переваги співпраці та висока якість товарів - основи успішного секонд-хенд бізнесу

Надійний постачальник та стабільність асортименту. Надійність постачань: BritishSecond гарантує стабільні та своєчасні поставки, що дозволяє вам уникнути труднощів з управління запасами та забезпечити постійність асортименту.

Читати далі
3

15 | 03 | 2024

Секонд-хенд оптом в Кам'янець-Подільському: Поради з вибору товарів та організації бізнесу

Асортимент та тенденції: Аналізуйте продажі та оновлюйте асортимент, враховуючи актуальні тенденції. Співпраця з BritishSecond: Обирайте надійного партнера для постачання секонд-хенд товарів та забезпечення стабільності асортименту.

Читати далі
4

14 | 03 | 2024

Як обрати найкращий секонд-хенд для вашого магазину від BritishSecond

BritishSecond пропонує найкращі поради та критерії для вибору якісного секонд-хенду, які допоможуть вам робити успішні та прибуткові покупки для вашого магазину.

Читати далі
5

14 | 03 | 2024

BritishSecond Viber-спільнота: Вигідні покупки за допомогою відеооглядів

Розкривайте секрети вигідних покупок разом із BritishSecond. BritishSecond запрошує вас стати частиною нашої Viber-спільноти, де ви зможете отримати доступ до унікальних умов та ексклюзивних пропозицій.

Читати далі