author

5 країн з яких возимо секонд хенд

img

Товар з 5 країн - не міф!

В пошуках якісного товару ми співпрацюємо тільки з провідними країнами Європи і тільки з перевіреними компаніями 

ОРИГІНАЛ

Збирається за схемою С4С (Cash4Clothes, "магазинна збірка"). Перед купівлею компанії-партнери здійснюють ретельну перевірку товару на цілісність та якість - ймовірність браку зведено до мінімуму. Зазвичай товар включає багато нового одягу з етикетками, або D2D (“домашня збірка на благочинність”)
Країни-постачальники: Великобританія, Шотландія

СОРТОВКА 

Підійде клієнтам спеціалізованих магазинів (наприклад робочого чи дитячого одягу) або тим, хто хоче урізноманітнити асортимент конкретними позиціями товарів. Речі викуповуються лише після ретельної перевірки якості, надаємо можливість оглянути відео розпаковки тому ви можете бачити, що саме купуєте
Країни постачальники: Шотландія, Італія, Бельгія, Нідерланди 

За усіма питаннями звертайтесь за номером телефону: 
097 384 1792 | 063 788 1118

Шукайте більше за менші кошти!

Переглядайте секонд хенд фото та відео розпаковки ™British Second у Viber - це прямі постачальники товарів з 5 країн, сотні лотів щодня розміщуються в групу і ви чітко будете бачити, що купуєте по фото чи відео.

Приєднуйтесь до нашої групи в Telegram - тільки найкраще, щоб першими дізнатися про найновіші поступлення товару та акційні пропозиції: British Second - тільки найкраще.

Приєднуйтеся, щоб не пропустити саме свій лот!

Також нагадаємо за наш канал у Youtube

Читати далі

Найбільш читані статті

2

15 | 03 | 2024

BritishSecond: Переваги співпраці та висока якість товарів - основи успішного секонд-хенд бізнесу

Надійний постачальник та стабільність асортименту. Надійність постачань: BritishSecond гарантує стабільні та своєчасні поставки, що дозволяє вам уникнути труднощів з управління запасами та забезпечити постійність асортименту.

Читати далі
3

15 | 03 | 2024

Секонд-хенд оптом в Кам'янець-Подільському: Поради з вибору товарів та організації бізнесу

Асортимент та тенденції: Аналізуйте продажі та оновлюйте асортимент, враховуючи актуальні тенденції. Співпраця з BritishSecond: Обирайте надійного партнера для постачання секонд-хенд товарів та забезпечення стабільності асортименту.

Читати далі
4

14 | 03 | 2024

Як обрати найкращий секонд-хенд для вашого магазину від BritishSecond

BritishSecond пропонує найкращі поради та критерії для вибору якісного секонд-хенду, які допоможуть вам робити успішні та прибуткові покупки для вашого магазину.

Читати далі
5

14 | 03 | 2024

BritishSecond Viber-спільнота: Вигідні покупки за допомогою відеооглядів

Розкривайте секрети вигідних покупок разом із BritishSecond. BritishSecond запрошує вас стати частиною нашої Viber-спільноти, де ви зможете отримати доступ до унікальних умов та ексклюзивних пропозицій.

Читати далі