author

Як і коли краще закупляти товар?

img

ЯК І КОЛИ КРАЩЕ ЗАКУПЛЯТИ ТОВАР?

В секонд хенді як і в будь-яких інших нішах потрібно вміти закупляти товар вчасно! Як і коли це робити? 
Завжди краще закуповувати товар сезоном наперід, тобто по принципу:
- зимою - весну/літо
- літом - осінь/зиму

Чому? 

В сезон товар потрібен всім, тому зачасту його сезонно завжди не вистачає ????
Літом дуже важко ( читай «неможливо») купити чоловічі футболки чи шорти, а взимку -  майже неможливо теплі спортивні штани чи безрукавки ????

Закуповувати товар в секонд-хенді часом вимагає стратегії та вміння передбачити попит. Ось кілька порад:

  1. Закуповуйте наперед: Варто думати про наступний сезон. Наприклад, літом шукати взуття та одяг для холодних місяців, а взимку - легке літнє вбрання.

  2. Слідкуйте за потребами: Розуміння попиту - ключ до успішного закупу. Якщо певний вид товару завжди відсутній у певний період, це може бути вашим шансом для прибутку.

  3. Орієнтуйтесь на клієнтів: Враховуйте, який товар шукають ваші клієнти. Якщо вони запитують про певний вид одягу у певний період, це сигнал для наступних закупівель.

  4. Використовуйте дані: Аналізуйте минулі продажі. Вони можуть дати уявлення, який товар був популярним у певний період і допоможуть підготуватися до наступного.

  5. Будьте гнучкими: Іноді потрібно змінити стратегію відповідно до непередбачуваних змін у попиті.

  6. Робіть попередні угоди: Якщо у вас є постійний постачальник, можливо, ви зможете домовитися про попередні закупівлі або резервування товару.

Завчасне планування і орієнтація на попит допоможуть вам ефективно закупати товари в секонд-хенді, забезпечуючи наявність популярного товару у відповідний сезон.

Щоб уточнити наявність потрібного товару в нас:
телефонуйте 097 384 1729 | 063 788 1118

Шукайте більше за менші кошти!

Переглядайте секонд хенд фото та відео розпаковки ™British Second у Viber - це прямі постачальники товарів з 5 країн, сотні лотів щодня розміщуються в групу і ви чітко будете бачити, що купуєте по фото чи відео.

Приєднуйтесь до нашої групи в Telegram - тільки найкраще, щоб першими дізнатися про найновіші поступлення товару та акційні пропозиції: British Second - тільки найкраще.

Приєднуйтеся, щоб не пропустити саме свій лот!

Також нагадаємо за наш канал у Youtube

Читати далі

Найбільш читані статті

2

15 | 03 | 2024

BritishSecond: Переваги співпраці та висока якість товарів - основи успішного секонд-хенд бізнесу

Надійний постачальник та стабільність асортименту. Надійність постачань: BritishSecond гарантує стабільні та своєчасні поставки, що дозволяє вам уникнути труднощів з управління запасами та забезпечити постійність асортименту.

Читати далі
3

15 | 03 | 2024

Секонд-хенд оптом в Кам'янець-Подільському: Поради з вибору товарів та організації бізнесу

Асортимент та тенденції: Аналізуйте продажі та оновлюйте асортимент, враховуючи актуальні тенденції. Співпраця з BritishSecond: Обирайте надійного партнера для постачання секонд-хенд товарів та забезпечення стабільності асортименту.

Читати далі
4

14 | 03 | 2024

Як обрати найкращий секонд-хенд для вашого магазину від BritishSecond

BritishSecond пропонує найкращі поради та критерії для вибору якісного секонд-хенду, які допоможуть вам робити успішні та прибуткові покупки для вашого магазину.

Читати далі
5

14 | 03 | 2024

BritishSecond Viber-спільнота: Вигідні покупки за допомогою відеооглядів

Розкривайте секрети вигідних покупок разом із BritishSecond. BritishSecond запрошує вас стати частиною нашої Viber-спільноти, де ви зможете отримати доступ до унікальних умов та ексклюзивних пропозицій.

Читати далі