author

Який магазин відкривати?

img

ЯКИЙ МАГАЗИН ВІДКРИВАТИ?

Питання, яке турбує кожного перед покупкою товару.


Вибір товару залежить від індивідуально проаналізованої вашої цільової аудиторії. 
Останні 2 роки найпоширеніша формула МІКС

  1. Ключ до успішного магазину: Оцінка асортименту залежить від уважного аналізу вашої цільової аудиторії. Метод МІКС, де 70% за вагою, 30% за якістю, дозволяє мінімізувати витрати і придбати якісні товари, включаючи оригінали та сортовку, як це роблять лідери секонд-хендів України.

  2. Справжній відбір товару: Ми закуповуємо речі оригінального асортименту з різноманітним міксом. Після огляду товару ми визначаємо, чого не вистачає (наприклад, шортів та футболок у літній сезон) і закуповуємо мішечок з 20 кг необхідних товарів.

  3. Досвід та консультації безкоштовно: Наші клієнти завжди отримують безкоштовні консультації з нашого власного досвіду. Вибір товарів - ключовий момент, і ми завжди готові допомогти нашим клієнтам врахувати нашу експертизу.

До речі, нашим клієнтам ми завжди надаємо поради з власного досвіду абсолютно безкоштовно 

Також вас можуть зацікавити:

Скільки товару потрібно при відкритті магазину?

Комплексне рішення від нас

Ризики при купівлі секонд-хенду

Які є сорти секонд-хенду?

Шукайте більше за менші кошти!

Переглядайте секонд хенд фото та відео розпаковки ™British Second у Viber - це прямі постачальники товарів з 5 країн, сотні лотів щодня розміщуються в групу і ви чітко будете бачити, що купуєте по фото чи відео.

Приєднуйтесь до нашої групи в Telegram - тільки найкраще, щоб першими дізнатися про найновіші поступлення товару та акційні пропозиції: British Second - тільки найкраще.

Приєднуйтеся, щоб не пропустити саме свій лот!

Також нагадаємо за наш канал у Youtube

Читати далі

Найбільш читані статті

2

15 | 03 | 2024

BritishSecond: Переваги співпраці та висока якість товарів - основи успішного секонд-хенд бізнесу

Надійний постачальник та стабільність асортименту. Надійність постачань: BritishSecond гарантує стабільні та своєчасні поставки, що дозволяє вам уникнути труднощів з управління запасами та забезпечити постійність асортименту.

Читати далі
3

15 | 03 | 2024

Секонд-хенд оптом в Кам'янець-Подільському: Поради з вибору товарів та організації бізнесу

Асортимент та тенденції: Аналізуйте продажі та оновлюйте асортимент, враховуючи актуальні тенденції. Співпраця з BritishSecond: Обирайте надійного партнера для постачання секонд-хенд товарів та забезпечення стабільності асортименту.

Читати далі
4

14 | 03 | 2024

Як обрати найкращий секонд-хенд для вашого магазину від BritishSecond

BritishSecond пропонує найкращі поради та критерії для вибору якісного секонд-хенду, які допоможуть вам робити успішні та прибуткові покупки для вашого магазину.

Читати далі
5

14 | 03 | 2024

BritishSecond Viber-спільнота: Вигідні покупки за допомогою відеооглядів

Розкривайте секрети вигідних покупок разом із BritishSecond. BritishSecond запрошує вас стати частиною нашої Viber-спільноти, де ви зможете отримати доступ до унікальних умов та ексклюзивних пропозицій.

Читати далі