author

Ризики при купівлі секонд-хенду

img

РИЗИКИ ПРИ КУПІВЛІ СЕКОНД ХЕНДУ 

Будь яка досвідчена людина в сфері секонд хенду знає, що ризики отримати поганий товар при купівлі онлайн = 50%+

АЛЕ, попереджений - значить озброєний 

Тому тримайте топ 3 найбільших ризиків, які, на жаль, функціонують в цій сфері:
ШАХРАЇ - найбільша каста людей у будь-якому бізнесі, які просто не відправляють товар. Зараз це особливо актуально, коли більшість вимагає оплату наперід 
ВЛАСНІ МАГАЗИНИ І ОДНОЧАСНО ОПТОВИЙ СКЛАД: зачасту оптові постачальники секонд хенду відкривають власні магазини, куди відбирають найкращий товар, а залишки продають
БАЖАННЯ ЗАРОБИТИ: відправляють товар, який зовсім не відповідає очікуванням і тому, що було, наприклад, на фото/відеооглядах. Діють практично ж по тій самій схемі, що і шахраї (див. пункт 1), вимагаючи передоплату

Купуйте товар тільки в перевірених постачальників

Також вас можуть зацікавити:

Скільки товару потрібно при відкритті магазину?

Який магазин відкривати?

Комплексне рішення від нас

Які є сорти секонд-хенду?

Шукайте більше за менші кошти!

Переглядайте секонд хенд фото та відео розпаковки ™British Second у Viber - це прямі постачальники товарів з 5 країн, сотні лотів щодня розміщуються в групу і ви чітко будете бачити, що купуєте по фото чи відео.

Приєднуйтесь до нашої групи в Telegram - тільки найкраще, щоб першими дізнатися про найновіші поступлення товару та акційні пропозиції: British Second - тільки найкраще.

Приєднуйтеся, щоб не пропустити саме свій лот!

Також нагадаємо за наш канал у Youtube

Читати далі

Найбільш читані статті

2

15 | 03 | 2024

BritishSecond у Львові: Вигідний Оптовий Сток від Світових Брендів

BritishSecond у Львові: Вигідний Оптовий Сток від Світових Брендів. Отримайте унікальний асортимент стоку та крему від провідних європейських та світових брендів від BritishSecond, де якість поєднується з ексклюзивністю. Наші продукти допоможуть збільшити ваш прибуток та визнання у світі моди.

Читати далі
3

15 | 03 | 2024

BritishSecond: Переваги співпраці та висока якість товарів - основи успішного секонд хенд бізнесу

Надійний постачальник та стабільність асортименту. Надійність постачань: BritishSecond гарантує стабільні та своєчасні поставки, що дозволяє вам уникнути труднощів з управління запасами та забезпечити постійність асортименту.

Читати далі
4

15 | 03 | 2024

Секонд хенд оптом в Кам'янець-Подільському: Поради з вибору товарів та організації бізнесу

Асортимент та тенденції: Аналізуйте продажі та оновлюйте асортимент, враховуючи актуальні тенденції. Співпраця з BritishSecond: Обирайте надійного партнера для постачання секонд хенд товарів та забезпечення стабільності асортименту.

Читати далі
5

14 | 03 | 2024

Як обрати найкращий секонд хенд для вашого магазину від BritishSecond

BritishSecond пропонує найкращі поради та критерії для вибору якісного секонд хенду, які допоможуть вам робити успішні та прибуткові покупки для вашого магазину.

Читати далі